Washing Machines Hotpoint AQ105D 49D EU/B

AQ105D 49D EU/B


A+++


Výkon
Trieda energetickej účinnosti : A+++
Účinnosť odstreďovania : B
Maximálna rýchlosť odstreďovania (rpm) : 1400
Spotreba energie za rok (kWh) : 180
Spotreba vody za rok (l) : 12971
Zostatková voda po odstreďovaní (%) : 53
Hlučnosť dB(A) : 52

Programy prania
Počet programov : 16
Woolmark Platinum Care
Program vlna
Posteľná bielizeň
Odstraňovanie škvŕn
Antialergénny program
Ultra jemný cyklus
Jemná
Biela
Tmavá
Košele

Možnosti
Nastaviteľné odstreďovanie
Vypnutie odstreďovania
Super Wash
Extra plákanie
Odložený štart
Pauza On/off
Detská poistka

Hlavné funkcie
Direct Injection
Digital Motion Technology
Odložený štart
Eco Tech

Konštrukcia
Kapacita prania (kg) : 10
Objem bubna (l) : 71
Displej : Rozhranie displeja
Farba dvierok : Strieborná
Antimicrobial Seal
Uhol otvárania dvierok

Rozmery
Š x H x V (mm) : 595 x 616 x 850
Hmotnosť (Kg) : 75.8

Špeciálne funkcie


Direct Injection
Technológia Direct Injection premieňa prací prostriedok od prvých minút prania na penu s čistiacim výkonom o 60% vyšším než v tradičnej práčke. Vďaka tomu je možné znížiť teplotu prania len na 20 ° C pri zachovaní účinnosti 40 ° C. Je tak možné prať bielu a farebnú bielizeň spolu. Nízka teplota = Viac starostlivosti o farby.

Woolmark Platinum Care
Woolmark Platinum Care je maximálne osvedčenie vydané spoločnosťou The Woolmark Company, ktorého dosahujú iba tie práčky, ktoré spĺňajú vysoké štandardy kvality, a umožňujú prať aj odevy s odporúčajúcou visačkou "iba ručné pranie". Perfektné výsledky sú dosiahnuté vďaka unikátnemu a patentovanému systému prania, ktorý zamedzuje treniu vlákien a udržuje tak ich mäkkosť i po viac ako 20 pracích cykloch.

Anti Allergy
Antialergénny program perie vlákna do hĺbky bez akéhokoľvek poškodenia a zároveň odstráni väčšinu alergénov, ktoré môžu dráždiť pokožku. Nečistoty a alergény sú odstránené v dvoch oddelených fázach: ohrev vody na začiatky cyklu a následné udržiavanie teploty na 60 ° C. Výrobky značky Hotpoint získali možnosť používať označenie ""Allergy UK"" vypovedajúce o ich schopnostiach účinne znižovať množstvo peľov a roztočov preukázaných odbornými meraniami v rámci laboratórnych testov.

Ecotech
Symbol Ecotech označuje spotrebiče, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy energetickej efektívnosti. Práčky Ecotech sú zárukou vysokého štandardu účinnosti, nižšej spotreby a perfektného výkonu.

Aqualtis
Automatické práčky Aqualtis sú perfektné vo všetkých smeroch. Sú navrhnuté tak, aby ponúkli niečo výnimočné, starajú sa o bielizeň, chránia ju a rozmaznávajú, zatiaľ čo vždy zaručujú maximálnu energetickú účinnosť a minimálny dopad na životné prostredie. Aqualtis ponúka škálu modelov, ktoré uspokoja všetky požiadavky na kapacitu a rozmery. Ponúka tiež tzv Slim model, ktorého hĺbka je len 47 cm, čím sa zmestí aj do menších priestorov.