Washing Machines Hotpoint AQ114D 697D EU/B

AQ114D 697D EU/B


A+++


Energetický štítok ›

Výkon
Trieda energetickej účinnosti : A+++
Účinnosť odstreďovania : A
Maximálna rýchlosť odstreďovania (rpm) : 1600
Spotreba energie za rok (kWh) : 242
Spotreba vody za rok (l) : 13407
Zostatková voda po odstreďovaní (%) : 44
Hlučnosť dB(A) : 51

Programy prania
Počet programov : 16
Osvieženie parou
Woolmark Platinum Care
Program vlna
Posteľná bielizeň
Bed & Bath cyklus
Antialergénny program
Ultra jemný cyklus
Jemná
Biela
Tmavá

Možnosti
Nastaviteľné odstreďovanie
Vypnutie odstreďovania
Hygiena parou
Extra plákanie
Odložený štart
Pauza On/off
Detská poistka

Hlavné funkcie
Odložený štart
Eco Tech

Konštrukcia
Kapacita prania (kg) : 11
Objem bubna (l) : 71
Displej : Rozhranie displeja
Farba dvierok : Strieborná
Uhol otvárania dvierok

Rozmery
Š x H x V (mm) : 595 x 616 x 850
Hmotnosť (Kg) : 75.8

Špeciálne funkcie

Woolmark Platinum Care
Woolmark Platinum Care je maximálne osvedčenie vydané spoločnosťou The Woolmark Company, ktorého dosahujú iba tie práčky, ktoré spĺňajú vysoké štandardy kvality, a umožňujú prať aj odevy s odporúčajúcou visačkou "iba ručné pranie". Perfektné výsledky sú dosiahnuté vďaka unikátnemu a patentovanému systému prania, ktorý zamedzuje treniu vlákien a udržuje tak ich mäkkosť i po viac ako 20 pracích cykloch.

Anti Allergy
Antialergénny program perie vlákna do hĺbky bez akéhokoľvek poškodenia a zároveň odstráni väčšinu alergénov, ktoré môžu dráždiť pokožku. Nečistoty a alergény sú odstránené v dvoch oddelených fázach: ohrev vody na začiatky cyklu a následné udržiavanie teploty na 60 ° C. Výrobky značky Hotpoint získali možnosť používať označenie ""Allergy UK"" vypovedajúce o ich schopnostiach účinne znižovať množstvo peľov a roztočov preukázaných odbornými meraniami v rámci laboratórnych testov.

Ecotech
Symbol Ecotech označuje spotrebiče, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy energetickej efektívnosti. Práčky Ecotech sú zárukou vysokého štandardu účinnosti, nižšej spotreby a perfektného výkonu.

Aqualtis
Automatické práčky Aqualtis sú perfektné vo všetkých smeroch. Sú navrhnuté tak, aby ponúkli niečo výnimočné, starajú sa o bielizeň, chránia ju a rozmaznávajú, zatiaľ čo vždy zaručujú maximálnu energetickú účinnosť a minimálny dopad na životné prostredie. Aqualtis ponúka škálu modelov, ktoré uspokoja všetky požiadavky na kapacitu a rozmery. Ponúka tiež tzv Slim model, ktorého hĺbka je len 47 cm, čím sa zmestí aj do menších priestorov.

Para
Osvieženie parou je krátky cyklus vytvorený pre regeneráciu vášho oblečenia. Za púhych 20 minút para eliminuje zo suchého oblečenia zápachy ako sú cigaretový dym, zápach z jedla, smog a pot. Počas cyklu Osvieženie parou môžete tiež pridať vašu obľúbenú vôňu v podobe pár kvapiek parfumu umiestneného do inovačných guličiek, ktoré sú dodávané vo verzii "pre ňu" i "pre neho".