Washing Machines Hotpoint AQ93F 297 EU

AQ93F 297 EU


A+++


Energetický štítok ›

Výkon
Trieda energetickej účinnosti : A+++
Účinnosť odstreďovania : B
Maximálna rýchlosť odstreďovania (rpm) : 1200
Spotreba vody za rok (l) : 12509
Hlučnosť dB(A) : 52

Programy prania
Počet programov : 16
Woolmark Platinum Care
Program vlna
Eco cyklus
Posteľná bielizeň
Bed & Bath cyklus
Odstraňovanie škvŕn
Antialergénny program
Ultra jemný cyklus
Jemná
Biela
Tmavá
Košele

Možnosti
Nastaviteľné odstreďovanie
Vypnutie odstreďovania
Hygiena parou
Super Wash
Extra plákanie
Pauza On/off
Detská poistka

Hlavné funkcie
Odložený štart
Eco Tech

Konštrukcia
Kapacita prania (kg) : 9
Objem bubna (l) : 71
Displej : Rozhranie displeja
Farba : Titanium
Farba dvierok : Biela
Uhol otvárania dvierok

Rozmery
Š x H x V (mm) : 595 x 616 x 850
Hmotnosť (Kg) : 75.8

Špeciálne funkcie

Woolmark Platinum Care
Woolmark Platinum Care je maximálne osvedčenie vydané spoločnosťou The Woolmark Company, ktorého dosahujú iba tie práčky, ktoré spĺňajú vysoké štandardy kvality, a umožňujú prať aj odevy s odporúčajúcou visačkou "iba ručné pranie". Perfektné výsledky sú dosiahnuté vďaka unikátnemu a patentovanému systému prania, ktorý zamedzuje treniu vlákien a udržuje tak ich mäkkosť i po viac ako 20 pracích cykloch.

Anti Allergy
Antialergénny program perie vlákna do hĺbky bez akéhokoľvek poškodenia a zároveň odstráni väčšinu alergénov, ktoré môžu dráždiť pokožku. Nečistoty a alergény sú odstránené v dvoch oddelených fázach: ohrev vody na začiatky cyklu a následné udržiavanie teploty na 60 ° C. Výrobky značky Hotpoint získali možnosť používať označenie ""Allergy UK"" vypovedajúce o ich schopnostiach účinne znižovať množstvo peľov a roztočov preukázaných odbornými meraniami v rámci laboratórnych testov.

Ecotech
Symbol Ecotech označuje spotrebiče, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy energetickej efektívnosti. Práčky Ecotech sú zárukou vysokého štandardu účinnosti, nižšej spotreby a perfektného výkonu.

Aqualtis
Automatické práčky Aqualtis sú perfektné vo všetkých smeroch. Sú navrhnuté tak, aby ponúkli niečo výnimočné, starajú sa o bielizeň, chránia ju a rozmaznávajú, zatiaľ čo vždy zaručujú maximálnu energetickú účinnosť a minimálny dopad na životné prostredie. Aqualtis ponúka škálu modelov, ktoré uspokoja všetky požiadavky na kapacitu a rozmery. Ponúka tiež tzv Slim model, ktorého hĺbka je len 47 cm, čím sa zmestí aj do menších priestorov.

Eco cykly
S Eco cyklami (Eco bavlna, Eco syntetiká, Eco rýchly 30 ') je možné dosiahnuť perfektné vypranie aj pri nízkych teplotách. Eco cykly sú výsledkom optimalizácie pohybu bubna a zlepšenia kvality prania, pričom prináša cez 50% energetických úspor.