Washing Machines Hotpoint WMSF 622 EU

WMSF 622 EU


A++


Výkon
Trieda energetickej účinnosti : A++
Účinnosť odstreďovania : B
Maximálna rýchlosť odstreďovania (rpm) : 1000
Spotreba vody za rok (l) : 8391
Hlučnosť dB(A) : 62

Programy prania
Počet programov : 16
Woolmark Platinum Care
Program vlna
Antialergénny program
Biela

Možnosti
Nastaviteľné odstreďovanie
Vypnutie odstreďovania
Odložený štart
Pauza On/off
Detská poistka

Hlavné funkcie
Odložený štart
Eco Tech

Konštrukcia
Kapacita prania (kg) : 6
Objem bubna (l) : 40
Displej : Rozhranie displeja
Farba : Biela
Farba dvierok : Biela
Uhol otvárania dvierok

Rozmery
Š x H x V (mm) : 595 x 425 x 850
Hmotnosť (Kg) : 60.2

Špeciálne funkcie

Woolmark Platinum Care
Woolmark Platinum Care je maximálne osvedčenie vydané spoločnosťou The Woolmark Company, ktorého dosahujú iba tie práčky, ktoré spĺňajú vysoké štandardy kvality, a umožňujú prať aj odevy s odporúčajúcou visačkou "iba ručné pranie". Perfektné výsledky sú dosiahnuté vďaka unikátnemu a patentovanému systému prania, ktorý zamedzuje treniu vlákien a udržuje tak ich mäkkosť i po viac ako 20 pracích cykloch.

Anti Allergy
Antialergénny program perie vlákna do hĺbky bez akéhokoľvek poškodenia a zároveň odstráni väčšinu alergénov, ktoré môžu dráždiť pokožku. Nečistoty a alergény sú odstránené v dvoch oddelených fázach: ohrev vody na začiatky cyklu a následné udržiavanie teploty na 60 ° C. Výrobky značky Hotpoint získali možnosť používať označenie ""Allergy UK"" vypovedajúce o ich schopnostiach účinne znižovať množstvo peľov a roztočov preukázaných odbornými meraniami v rámci laboratórnych testov.

Anti-stain
Prvá voľba pre odstraňovanie škvŕn. Nová technológia odstraňovania škvŕn vás zbaví každodenných aj zaschnutých škvŕn. Pri stlačení tlačidla práčka vhodne kombinuje množstvo a teplotu vody tak, aby aj najťažšie škvrny boli odstránené a zároveň boli ochránené tkaniny. Najprv fáza prania pri 40 °C odstráni enzymatické škvrny a ďalšia fáza udržiava a neustále kontroluje teplotu vody na 43 °C. Jedná sa o špeciálnu fázu odstránenia škvŕn, vďaka ktorej sa preukázateľne zbavíte 20tich z najodolnejších bežných škvŕn

Ecotech
Symbol Ecotech označuje spotrebiče, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy energetickej efektívnosti. Práčky Ecotech sú zárukou vysokého štandardu účinnosti, nižšej spotreby a perfektného výkonu.