Washer Dryer Hotpoint AQD970F 49 EU

AQD970F 49 EU


A


Výkon
Trieda energetickej účinnosti : A
Maximálna rýchlosť odstreďovania (rpm) : 1400
Hlučnosť (dBA) : 82
Zostávajúci čas prania (h a min) : 177
Zostávajúci čas prania a sušenia (h a min) : 508
Zostatková voda po odstreďovaní (%) : 53

Programy prania a sušenia
Počet programov prania : 16
Počet programov sušenia : 3
Bavlna
Program vlna
Woolmark Platinum Care
Program Baby
Program Hodváb
Sušenie bavlny
Sušenie vlny
Sušenie syntetiky

Možnosti
Odložený štart
Antialergénne plákanie
Ľahké žehlenie
Super Wash
Nastavenie teploty

Hlavné funkcie
Detská poistka

Konštrukcia
Kapacita prania (kg) : 9
Kapacita sušenia (kg) : 7
Objem bubna (l) : 71
Farba : Biela
Displej : Digit
Odnímateľné nôžky
Display type : Rozhranie displeja

Rozmery
Š x H x V (mm) : 595 x 616 x 850
Hmotnosť (Kg) : 75.8

Špeciálne funkcie

Woolmark Platinum Care
Woolmark Platinum Care je maximálne osvedčenie vydané spoločnosťou The Woolmark Company, ktorého dosahujú iba tie práčky, ktoré spĺňajú vysoké štandardy kvality, a umožňujú prať aj odevy s odporúčajúcou visačkou "iba ručné pranie". Perfekné výsledky sú dosiahnuté vďaka unikátnemu a patentovanému systému prania, ktorý zamedzuje treniu vlákien a udržuje tak ich mäkkosť i po viac ako 20 pracích cykloch.

Detská bielizeň
Cyklus pre Detskú bielizeň ponúka istotu perfektných výsledkov dokonca pri púhych 40 ° C a zaručuje absolútnu hygienu detskej bielizne a kompletnú ochranu vlákien a detskej pokožky. Cyklus používa viac vody pre dokonalé odplavenie pracieho prostriedku, optimalizuje efekt prídavných dezinfekčných prostriedkov a dokonalým plákaním odstraňuje aj tie najmenšie častice detergentu.

Voľba Jednoduché žehlenie
Voľba Jednoduché žehlenie uľahčuje žehlenie. Vlákna nie sú v priebehu prania a odstreďovania polámané a tkaniny nie sú toľko pokrčené.

Program Hodváb a záclony
Cyklus pre Hodváb a záclony umožňuje vyprať v práčke dokonca aj tie najjemnejšie kusy ako je hodváb, viskóza a jemná spodná bielizeň, bez akéhokoľvek rizika poškodenia. Pomalé otáčanie bubna a väčšie množstvo vody redukujú odieranie vlákien na minimum, čím zabezpečujú výborné výsledky. Špeciálna starostlivosť je bielizni tiež venovaná v závere cyklu, kedy za pomoci pridaného cyklu plákania sú odstránené aj posledné stopy detergentu.

Estetické prevedenie
Automatické práčky so sušičkou Aqualtis sú perfektné vo všetkých smeroch. Sú navrhnuté tak, aby ponúkli niečo výnimočné, starajú sa o bielizeň, chránia ju a rozmaznávajú, zatiaľ čo vždy zaručujú maximálnu energetickú účinnosť a minimálny dopad na životné prostredie. Aqualtis ponúka škálu modelov, ktoré uspokoja všetky požiadavky na pranie rôznych tkanín.