Washer Dryer Hotpoint FDD 10761XR EU

FDD 10761XR EU


A


Výkon
Trieda energetickej účinnosti : A
Maximálna rýchlosť odstreďovania (rpm) : 1600
Hlučnosť (dBA) : 54
Zostávajúci čas prania (h a min) : 210
Zostávajúci čas prania a sušenia (h a min) : 578
Zostatková voda po odstreďovaní (%) : 44

Programy prania a sušenia
Počet programov prania : 16
Počet programov sušenia : 3
Bavlna
Program vlna
Woolmark Platinum Care
Program Hodváb
Sušenie bavlny
Sušenie vlny
Sušenie syntetiky

Možnosti
Odložený štart
Eco Wash

Hlavné funkcie
A-10%
Ecotech

Konštrukcia
Kapacita prania (kg) : 10
Kapacita sušenia (kg) : 7
Objem bubna (l) : 71
Farba : Biela
Farba dvierok : Stainless Steel
Displej : Lcd
Uhol otvárania dverí
Odnímateľné nôžky
Display type : LCD

Rozmery
Š x H x V (mm) : 595 x 605 x 850
Hmotnosť (Kg) : 73.4

Špeciálne funkcie

Anti-stain
Prvá voľba pre odstraňovanie škvŕn. Nová technológia odstraňovania škvŕn vás zbaví každodenných aj zaschnutých škvŕn. Pri stlačení tlačidla práčka vhodne kombinuje množstvo a teplotu vody tak, aby aj najťažšie škvrny boli odstránené a zároveň boli ochránené tkaniny. Najprv fáza prania pri 40 ° C odstráni enzymatické škvrny a ďalšia fáza udržuje a neustále kontroluje teplotu vody na 43 ° C. Jedná sa o špeciálnu fázu odstránenia škvŕn, vďaka ktorej sa preukázateľne zbavíte 20tich z najodolnejších bežných škvŕn.

Ecotech
Symbol Ecotech označuje spotrebiče, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy energetickej efektívnosti. Práčky so sušičkou Ecotech sú zárukou vysokého štandardu účinnosti, nižšej spotreby a perfektného výkonu.

Woolmark Platinum Care
Woolmark Platinum Care je maximálne osvedčenie vydané spoločnosťou The Woolmark Company, ktorého dosahujú iba tie práčky, ktoré spĺňajú vysoké štandardy kvality, a umožňujú prať aj odevy s odporúčajúcou visačkou "iba ručné pranie". Perfekné výsledky sú dosiahnuté vďaka unikátnemu a patentovanému systému prania, ktorý zamedzuje treniu vlákien a udržuje tak ich mäkkosť i po viac ako 20 pracích cykloch.

Program Hodváb a záclony
Cyklus pre Hodváb a záclony umožňuje vyprať v práčke dokonca aj tie najjemnejšie kusy ako je hodváb, viskóza a jemná spodná bielizeň, bez akéhokoľvek rizika poškodenia. Pomalé otáčanie bubna a väčšie množstvo vody redukujú odieranie vlákien na minimum, čím zabezpečujú výborné výsledky. Špeciálna starostlivosť je bielizni tiež venovaná v závere cyklu, kedy za pomoci pridaného cyklu plákania sú odstránené aj posledné stopy detergentu.