Washer Dryer Hotpoint FDG 8640BS EU

FDG 8640BS EU


A


Výkon
Trieda energetickej účinnosti : A
Maximálna rýchlosť odstreďovania (rpm) : 1400
Hlučnosť (dBA) : 56
Zostávajúci čas prania (h a min) : 200
Zostávajúci čas prania a sušenia (h a min) : 620
Zostatková voda po odstreďovaní (%) : 44

Programy prania a sušenia
Počet programov prania : 16
Počet programov sušenia : 3
Odstraňovanie škvŕn
Bavlna
Program vlna
Ultra jemný cyklus
Woolmark Platinum Care
Program Hodváb
Sušenie bavlny
Sušenie syntetiky

Možnosti
Odložený štart
Eco Wash

Hlavné funkcie
Ecotech
Detská poistka

Konštrukcia
Kapacita prania (kg) : 8
Kapacita sušenia (kg) : 6
Objem bubna (l) : 58
Farba : Biela
Farba dvierok : Strieborná
Displej : Digit
Uhol otvárania dverí
Odnímateľné nôžky
Display type : Rozhranie displeja

Rozmery
Š x H x V (mm) : 595 x 540 x 850
Hmotnosť (Kg) : 73.4

Špeciálne funkcie

Anti-stain
Prvá voľba pre odstraňovanie škvŕn. Nová technológia odstraňovania škvŕn vás zbaví každodenných aj zaschnutých škvŕn. Pri stlačení tlačidla práčka vhodne kombinuje množstvo a teplotu vody tak, aby aj najťažšie škvrny boli odstránené a zároveň boli ochránené tkaniny. Najprv fáza prania pri 40 ° C odstráni enzymatické škvrny a ďalšia fáza udržuje a neustále kontroluje teplotu vody na 43 ° C. Jedná sa o špeciálnu fázu odstránenia škvŕn, vďaka ktorej sa preukázateľne zbavíte 20tich z najodolnejších bežných škvŕn.

Ecotech
Symbol Ecotech označuje spotrebiče, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy energetickej efektívnosti. Práčky so sušičkou Ecotech sú zárukou vysokého štandardu účinnosti, nižšej spotreby a perfektného výkonu.

Woolmark Platinum Care
Woolmark Platinum Care je maximálne osvedčenie vydané spoločnosťou The Woolmark Company, ktorého dosahujú iba tie práčky, ktoré spĺňajú vysoké štandardy kvality, a umožňujú prať aj odevy s odporúčajúcou visačkou "iba ručné pranie". Perfekné výsledky sú dosiahnuté vďaka unikátnemu a patentovanému systému prania, ktorý zamedzuje treniu vlákien a udržuje tak ich mäkkosť i po viac ako 20 pracích cykloch.

Program Hodváb a záclony
Cyklus pre Hodváb a záclony umožňuje vyprať v práčke dokonca aj tie najjemnejšie kusy ako je hodváb, viskóza a jemná spodná bielizeň, bez akéhokoľvek rizika poškodenia. Pomalé otáčanie bubna a väčšie množstvo vody redukujú odieranie vlákien na minimum, čím zabezpečujú výborné výsledky. Špeciálna starostlivosť je bielizni tiež venovaná v závere cyklu, kedy za pomoci pridaného cyklu plákania sú odstránené aj posledné stopy detergentu.