Dryer Hotpoint AQC9 6F7 TM1 (EU)

AQC9 6F7 TM1 (EU)


A++


Energetický štítok ›

Výkon
Trieda energetickej účinnosti : A++
Ročná spotreba energie (kWh) : 260
Doba sušenia (min) : 235
Hlučnosť dB(A) : 70

Progamy sušenia
Áno
Zohriatie uterákov
Gold Care Woolmark program
Tmavá
Bavlna
Jemná bielizeň
Vlna
Posteľná bielizeň
Ľahké žehlenie
Osvieženie

Možnosti
Odložený štart

Hlavné funkcie
Heat Pump technológia
Zvuková signalizácia konca programu
Detská poistka

Konštrukcia
Farba : biela
Kapacita sušenia (kg) : 9
Typ sušičky : Automatic
Objem bubna (l) : 112
Bubon s obojsmerným otáčaním
Displej : dititálny displej
Nádrž na vodu (l) : 5
Zameniteľné dvierka
vymeniteľný filter

Rozmery
Š x H x V (mm) : 595 x 630 x 850
Hmotnosť (Kg) : 48.3

Špeciálne funkcie

Aqualtis
Automatické práčky so sušičkou Aqualtis sú perfektné vo všetkých smeroch. Sú navrhnuté tak, aby ponúkli niečo výnimočné, starajú sa o bielizeň, chránia ju a rozmaznávajú, zatiaľ čo vždy zaručujú maximálnu energetickú účinnosť a minimálny dopad na životné prostredie. Aqualtis ponúka škálu modelov, ktoré uspokoja všetky požiadavky na pranie rôznych tkanín.

Program Jeans
Cyklus špeciálne vytvorený pre najobľúbenejšie oblečenie zo všetkých, džínsy: látka sa suší vďaka špeciálnemu sušiacemu programu tak, aby boli zároveň chránené farby a zachovaná elasticita a tvar džínsových odevov. Perfektné výsledky sušenia sú zaručené.

Antialergénna starostlivosť
Pre ochranu citlivej pokožky odstraňuje sušička väčšinu najznámejších alergénov. Sušičky získali certifikáciu britskej nadácie zaoberajúcej sa výskumom alergií. Tento cyklus využíva patentovanú technológiu udržania vysokej konštantnej teploty, ktorá umožní z bielizne odstrániť hlavných vinníkov alergických ochorení, ako sú pele, roztoče, plesne a zároveň uchová tkaniny dostatočne jemné pre citlivú pokožku.

Menej pokrčená bielizeň
Tento cyklus pomáha znižovať tvorbu záhybov a pokrčenia tým, že je bielizeň prerušovane sušené bez ohrevu, iba chladným vzduchom. Zvlášť vhodné ak nemôžete bielizeň na konci cyklu okamžite vybrať z bubna.

Osvieženie bielizne
S týmto 20 minútovým programom sa osviežujú odevy napr. tie, ktoré sú už dlhšiu dobu uložené v bielizníku alebo, ktoré ste mali len raz na sebe. Bielizeň je osviežená a prevzdušnená, ako keby bola znovu čerstvo vypraná.