Design

Domáce spotrebiče Hotpoint: štýl, dizajn a technológie

Domáce spotrebiče Hotpoint sú synonymom vývoja a avantgardy. Vždy rozumejú potrebám a očakávaniam spotrebiteľov, ponúkajú estetické riešenia a technické prevedenie, čo je ideálne pre tých, ktorí chceli žiť intenzívne doma. Štýl a dizajn spotrebičov Hotpoint odrážajú neustále snahy a intuície dizajnéra Makio Hasuike, ktorý svoje skúsenosti a kreativitu vložil v podobe inovatívnych línií a nezabudnuteľných tvarov do spotrebičov, ktoré sú zároveň solídne, funkčné a stelesňujúce špičkové technológie.

Ocenenia a uznanie

Ocenenia a uznanie - Aqualtis
Moderný a sofistikovaný dizajn, premyslené detaily, elegancia a ergonómia: práčka Aqualtis je prístroj, ktorý je esteticky príjemný a extrémne jednoduchý na používanie. Bubon naklonený o 8 ° a intuitívne ovládanie robí z Aqualtis práčku, ktorá sa ľahko obsluhuje vo všetkých fázach prania.
Ocenenia a uznanie - Good design
Hotpoint 4-Door Fridge Freezer vyhral jednu z cien Good Design Awards 2009 za najlepšie priemyselný dizajn, organizované Chicago Athenaeum - Múzeum architektúry a dizajnu a Európske centrum pre architektúru a umenie dizajnu a urbanistickej štúdie. Pôsobivé vyznamenanie pre 4-Door Fridge Freezer, prvú 4-dverovú chladničku a vysoko inovatívny dizajn.
Ocenenia a uznanie - Grand Designs
Hotpoint rúra výšky 48 cm, navrhnutá Makio Hasuike, vyhrala cenu časopisu Grand Design Magazine v kategórii "Technológie pre domácnosť" za vyvinuté avantgardné technologické riešenia v oblasti domácnosti. Toto prestížne ocenenie patrí spotrebičom, ktoré boli vybrané pre ich technológie a inovácie pri príležitosti "Grand Designs Live" v Londýne, akcie zameranej na dizajn a vybavenie domácností.