Naše myšlienky

EFEKTIVITA

INTELIGENCIA

ŠTÝL

Hotpoint spotrebiče sú ergonomické, tiché, intuitívne a bezpečné a ponúkajú inteligentné riešenia a maximálny komfort v každej miestnosti v dome. Triezvo sofistikovaný štýl, ekologická zodpovednosť a konštantný dôraz na kvalitu a inovácie: Hotpoint spotrebiče na pranie a starostlivosť o odevy, umývanie riadu, konzervovanie a varenie jedla plne odrážajú jedinečnú osobnosť každej domácnosti a každej miestnosti, pri súčasnom zabezpečení najvyššej výkonnosti, nižšej úrovne spotreby a vynikajúceho výkonu.

EFEKTIVITA

INTELIGENCIA

ŠTÝL

Nová skúsenosť s výrobkom
Nielen prácie cykly, ale kompletná starostlivosť o tkaniny, viac než len uchovávanie potravín, ponúknutie ideálneho prostredia pre potraviny, nielen programy automatického varenia, ale najlepšie spôsoby, ako využívať kreativitu v kuchyni. Vďaka našej skúsenosti a trvalému výskumu a vývoju, ponúkame inteligentné a kvalitné zariadenia, ktoré zaručujú vynikajúce výsledky s cieľom prekročiť očakávania spotrebiteľov a získať nové a obohacujúce zážitky v domácnosti.

Inovácie výrobkov
Čo nás robí skutočne jedinečnými sú naše hlboké znalosti a pochopenie potrieb spotrebiteľov. To nám umožňuje vytvárať prelomové inovácie, ktoré zmenia spôsob, akým ľudia komunikujú so spotrebičmi a poskytovať vynikajúcu úroveň výkonu, ktorá obohacuje domáci život.

Eco myslenie
Inteligencia znamená aj nové technológie zamerané na zníženie spotreby energie a vody. Naše inovácie spotrebičov zaisťujú vynikajúce výsledky a zároveň umožňujú zachovanie vzácnych zdrojov bez plytvania energiou.

Funkčný dizajn
Náš dizajn predstavuje ideálnu rovnováhu medzi potrebami spotrebiteľov a tým, čo pre nich chceme. Nie je to len vyjadrenie jedinečného a osobitého štýlu, ale prepojenie funkčnosti, ergonómie a inovatívnych spôsobov pre jednoduché používanie našich spotrebičov.

Kvalita v detaile
Spracovanie a elegancia v každom detaile vytvára harmonický a hlboko uspokojujúci štýl, kladúci dôraz na nové funkcie, ktoré umožňujú nové prístupy ku každodennému životu.